• Dostawa

          Kilka istotny informacji na temat dostawy naszych produktów.

 

Cały nasz asortyment pochodzi od lokalnych wytwórców, z którymi współpracuje nasza Fundacja z obszaru Zielonych Płuc Polski i jest zamawiany i przygotowywany specjalnie pod Państwa zamówienia co daje 100% gwarancję otrzymania produktów świeżych oraz pełnowartościowych.

Fundacja nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej, nie gromadzi żadnych zapasów towaru.

W momencie zakupu klient na aukcji widzi ile czasu należy czekać na wysyłkę lub przygotowanie towaru, z regóły trwa to od 48 godzin, w nielicznych przypadkach do 7 dni.

Fundacja prowadzi sprzedaż wysyłkową całego asortymentu, na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej, korzystając z usług przewozników takich jak Poczta Polska czy DPD.

Wysyłki paczek na terenie kraju są organizowane w poniedziałki, wtorki i środy. Nie wysyłamy paczek w czwartki i piątki ze względu na specyfikę naszego asortymentu i obawę aby nie zalegał w magazynie u kuriera w nieodpowiednich warunkach.

Wysyłki na terenie UE są organizowane w poniedziałki, po dokładnym poinformowaniu klienta o czasie oczekiwania na paczkę. 

Każda wysyłka jest starannie spakowana, próżniowo, zabezpieczona tak aby nasz każdy nasz klient odebrał towar pełnowartościwy. Wysyłki które idą dłuże niż 48h, są pakowane w specjalne opakowania, styropianowe, wyposażone we wkłąd chłodzący tak aby możliwie jak najlepiej zabezpieczyć ją w trakckie podróży. 

Na terenie Białegostoku i okolic cały asortyment jest rozwożony w każdą sobotę, pod wskazany adres przez klienta,  od godziny 12.00, dostawa od 80 pln gratis, poniżej tej kwoty koszt dostawy to 10 pln.

Zamówienia na sobotę są przyjnowane do piątku, do godziny 13.00, a każdy klient poinformowany telefonicznie w dni następnym o dokładnej godzinie dostawy. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionej przesyłki przez klient. 

Na terenie Białegostoku i okolic istnieje możliwość płatności bezpośrednio przy odbiorze towaru jak i przelewem, na konto Fundacji ( przedpłata ).